17 czerwca 2021 0 Categories Telefon

iPhone i jego wady

Wiele produktów cieszy się sławą dlatego, że marka jest rozpoznawalna i uważana za prestiżową. Przykładem takiego produktu jest popularny iPhone. Ceny tego telefonu szokują a zestawy są coraz uboższe jeśli chodzi o dodatki zazwyczaj dołączane do telefonów. iPhone jest popularny szczególnie wśród nastolatek i lanserów mimo swoich oczywistych i uciążliwych wad.

iPhone to marzenie wielu ludzi chcących trochę polansować się wśród znajomych. Eleganckie nadgryzione jabłko widniejące na obudowie telefonu to coś, co chciałoby widzieć wiele osób codziennie. Główną przyczyną decydowania się na zakup tego telefonu jest właśnie prestiż, który w opinii zainteresowanych przyjdzie wraz z posiadaniem tego drogiego telefonu. Każdy ma swój gust, ale iPhone to właściwie telefon o banalnym kształcie, wysokiej cenie i kilku irytujących wadach. W dodatku za coraz wyższą cenę klient może liczyć na coraz mniejszą ilość akcesoriów dołączonych w zestawie. Oto kilka wad iPhone’a z którymi warto zapoznać się przed dokonaniem decyzji o zakupie tego urządzenia:
1. Brak możliwości personalizacji. Chodzi tutaj o personalizację widżetów lub rozmieszczenie ikon według własnego uznania. Chcesz dopasować swój telefon do siebie i swoich potrzeb w tym zakresie? Posiadając iPhone’a nie będzie to możliwe.
2. Piękny zimowy dzień, wyciągasz swój telefon aby sprawdzić godzinę, zrobić zdjęcie czy cokolwiek innego. Jeśli twój telefon to iPhone możesz być pewny, że przy takich warunkach wyciągając telefon z kieszeni jedyne co zobaczysz to to, że jest wyłączony. Tak, jednak z najbardziej irytujących wad tego telefonu to wyłączanie się przy niskich temperaturach, dodatkowo frustruje myśl, że z tym faktem nie za bardzo da się coś zrobić.
3. Słaby zasięg sieci LTE i Wi-Fi. Na forach internetowych pełno jest postów i próśb o radę załamanych posiadaczy tych telefonów. Jak to możliwe, że ich prestiżowy i drogi iPhone nie łączy się z siecią, albo połączenie jest przerywane? To naprawdę okropna wada tych telefonów. Nie ma nic gorszego podczas pracy w Internecie niż nagły brak zasięgu.
4. Słaba bateria to kolejna cecha tych telefonów. Aby telefon działał dłużej jedynym rozwiązaniem jest włączenie trybu oszczędzania energii.

iPhone jest więc niewątpliwie telefonem prestiżowej marki i może to być powód dla niektórych do kupna tego urządzenia. Każdy telefon ma swoje wady, jednak te które posiada iPhone są naprawdę uciążliwe i potrafią zdenerwować. Dodatkowo na niekorzyść tej marki telefonu działa fakt, iż cena jest wysoka i z pewnością nieodpowiednia do oferowanej jakości produktu. Przez zakupem iPhone’a warto więc zastanowić się, czy lepiej za tę cenę kupić telefon mniej znanej marki ale dobrej jakości, czy zdecydować się na telefon który będzie wyłączał się na mrozie i tracił często połączenie z siecią LTE i Wi-fi.